0553 663 4482

Uygun fiyat, Güvenilir hizmet ve üstün müşteri memnuniyetinin Adresi; AUTO ELBİS Elbistan Oto Ekspertiz. Fiyat almak için lütfen 0553 663 44 82 numaralı telefonu aryınız. Full ekspertiz hizmetimizde yapılan işlemler: Araç boya kaporta ve değişen kontrolleri yapılır. Araç lifte kaldırılarak uzman ustalarımız tarafından alt kontroller, ön düzen, şasi, şanjuman ve motor yağ kaçakları kontrolleri yapılır. Araç lftten indirildikten sonra Yanal kayma(Aracın sağa veya sola çekme durumu) testi yapılır. Amortisör, yol tutunma testi yapılır. Fren testi yapılır. Dyno (Motor performans yüzdesi) testi yapılır. Arıza tespit cihazına bağlanılarak aracın elektronik kontrolleri yapılır. Akü, şarj ve marş dinamosu testi yapılır. Fren hidrolik yağı testi yapılır. Antifriz testi yapılır. Lastik diş derinliği ölçülür. Yaklaşık 12 sayfa renkli resimli rapor çıkarılıp detaylı bir şekilde müşteriye anlatılır ve rapor imzalanarak müşteriye verilir.

Kaporta

Kaporta ve Boya Kontrolü

Aracınızın kaporta ve boya kontroleri yapılarak boyalı, kazalı ve değişen parça durumu belirlenir. Kaporta, direk ve şasi kontrolleri yapılır.

Mekanik

Mekanik ve Elektronik Kontrol

Aracınızın alt, elektrik, elektronik, süspansiyon, fren, motor gibi kaporta dışında bütün aksamlarının kontrolleri yapılır.

Komple

Komple Ekspertiz

Aracınızın kaporta, boya, mekanik ve elektronik gibi bütün aksamlarının kontrolleri yapılır. Ayrıca 1 ay 1000 km belgeli garanti verilir.

24 Saat

24 Saat Ekspertiz

Merkezimizde 24 saat incelenerek yapılan ekspertiz hizmetidir. Araç sıcak ve soğuk durumdayken farklı yer ve şartlarda test edilir.

`